Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 15835
Bravo Deliktaş derneğine !
Site Yönetim tarafından yazıldı.   
Pazar, 04 Nisan 2010 02:00

Hele ki 29 Mart’ta yapılacak Yerel seçimle bırakın günleri saatler kala,İstanbul’da Büyük Mitinglerin yapıldığı bir günde siz kalkıp da Kızılay ile ortaklaşa bir kan bağışı kampanyası yapıyorsanız bunu alkışlamamak ne mümkün. İşte bunu gerçekleştiren bir dernek var,Kastamonu İli İnebolu İlçesi Deliktaş Hacı İbrahim Köyü ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Zeynep Kamil Kızılay Kan Merkezi ilebu cesaretli kararı almış.Falanca üyem şu partinin,filanca üyem bu partinin sempatizanı ve de onların büyük mitingleri var acaba aynı güne denk getirmekle hata mı ettik demeden başlatmış kan verme kampanyasını.
Mehmet Temel,”Duyarlı hemşerilerimi kutluyorum”

Bu güne değin ilçedeki birçok dernek ve STK da Kan Bağışı Kampanyası yapıla geldi, haklarını inkar edemeyiz ancak dediğimiz gibi bu kampanya böylesine siyasi ortamın hareketli olduğu bir güne denk gelince bu derneğimizi onurlandırmadan geçemedik. Dernek Başkanı Mehmet Temel dernekteki yönetici arkadaşları ile erkenden açtığı dernek lokalinde Pazar sabahında erkenden kan bağışı için sıraya giren hemşerilerini görünce herhalde kendisi de şaşırmış olsa gerek. 4 kişilik Kızılay Ekibi daha bu kampanya ile ilgili araç gereçlerini koyarken sıraya girenleri görünce onları tebrik etmekten geri durmadılar. Dernek Başkanı Mehmet Temel www.beykozhaber.net Genel Yayın Danışmanı Talip Ercan’a yaptığı açıklamada,” Bugün sabahın erken saatlerinden itibaren düzenlediğimiz kan bağışı kampanyamıza katkı sunan çok sayıdaki hemşerimize sizin kanalınız ile teşekkürlerimi iletmek isterim.Anadolu’nun bu mert, toplumsal olaylarda hassasiyeti ile bilinen,vatanını,milletini,insanını seven hemşerilerimiz bizleri yine mahçup etmedi. Kızılay Kan Merkezinden gelen arkadaşlara da yaptıkları katkı için minnettarız” şeklinde konuştu.
Genel Yayın Danışmanımız Talip Ercan ‘da kan bağışına katıldı
Pazar sabahı Gümüşsuyu Çiftehavuzlar Yolu üzerinde bulunan Dernek Lokalinde saat 10.00 da başlayan kan verme işlemi akşamüzeri saat 17.00 ye kadar devam etti.

Kendisi de aynı zamanda baba tarafından Kastamonu İnebolulu olan www.beykozhaber.net Genel Yayın Danışmanı Talip Ercan’da kan bağışında bulunanlar arasında idi. Bu güne değin 8 kez kan bağışında bulunduğunu anımsatan Ercan, derneklerimizin bu türden etkinliklerini yakından takip ettiklerini hatırlatarak,” Bugün burada beni en çok memnun eden olay,Kan Bağışı Kampanyasının zamanlaması.Bilindiği üzere İstanbul’da seçime bir hafta kala siyasi partilerin büyük mitingleri var. Aynı güne denk gelen bu çalışma beni hem şaşırttı,hem de bir Kastamonulu olarak gururlanmama vesile oldu.

Dernek Başkanı Mehmet Temel’i bu düşüncesinden dolayı kutluyorum” dedi. Bu arada Kan Bağışında bulunan vatandaşlara Derneğin 10.Kuruluş yıldönümü dolayısı ile birer duvar saati hediye edildi.

 

Talip Ercan
www.beykozhaber.net

 

 

 

 

 

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Pilav Şöleni Video(2010)
Pilav şenliğimize ait vide...
Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Aç...

Rastgele Haberler