Hakkımızda
Site Yönetim tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 12 Nisan 2010 21:15

Derneğimiz Hakkında

 


1999 yılında kurulan derneğimiz, birbirine komşu iki köyün (Deliktaş Köyü & Hacıibrahim Köyü) bir araya gelmesiyle ortak kurulmuş bir dernektir.

Gelişen ve değişen dünyada artık birçok ülkeler, sosyal ve ekonomik kuruluşlar birleşmek suretiyle ekonomik, siyasi ve sosyal problemlerini ortak hareket etmek suretiyle çözmektedirler. Güçleri birleştirerek bir çok olayın üstesinden gelmek aslında problemleri aşma ve yeni atılımlar gerçekleştirmede çok büyük önem arzetmektedir.

Bu durumda bize düşen vazife gelişen ve değişen dünya şartlarını iyi okumak, olumlu gelişmelere ayak uydurmak ve böylece geleceği hep beraber inşa ve imar etmek için son derece önemlidir.Gelinen bu aşamada biz Deliktaş ve Hacıibrahim Köyleri olarak her türlü meselelerimizi ancak birleşerek ve birlikte hareket ederek çözebiliriz.

Biz de, her iki köyün ileri gelenleri olarak geleceği birleşmede ve beraberlikte gördük.Coğrafi ve fizikî açıdan her ne kadar ayrı olsak bile gönüller açısından birbirimizden ayrımız olamaz.Zira köylerin şartları artık köyde, geride kalmıştır. İstanbul'da zaten köydeki fiziki yapı ortadan kalkmıştır.

El ele verirsek bu büyük şehir hayatında kendi meselelerimizi rahatlıkla kendi kendimize çözebilme iradesini ortaya koyabiliriz.Tüm köy halklarımızı derneğimize üye olup sahip çıkmaya davet ediyoruz.Unutmamak gerekir ki seçmek ya da seçilmek suretiyle yönetime katılmayan hiçbir halkın şikayet etmeye ve eleştirmeye hakkı yoktur.

Derneğimizin merkezi Beykoz/Gümüşsuyu Mahallesi Çiftehavuzlar Yolu üzerinde bulunmakadır.Derneğimizin başka bir yerde şubesi yoktur.

Derneğimizin kuruluşundan günümüze kadar emeği geçen istisnasız tüm yöneticilerimize, üyelerimize ve insanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla.

DERNEK YÖNETİM KURULU

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Pilav Şöleni Video(2010)
Pilav şenliğimize ait vide...
Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Aç...

Rastgele Haberler