Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 9229
Üyelerimiz İle Kahvaltılı Toplantıda Buluştuk
Çarşamba, 12 Haziran 2013 14:16

Derneğimizin düzenlediği kahvaltılı istişare toplantısı  Beykoz Paşabahçe deki dernek lokalinde yapıldı.

Dernek yöneticileri ve dernek üyelerinin katıldığı toplantı samimi bir ortamda geçti.

Toplantıda konuşan Başkan Cemalettin Şahin,son yapılan genel kuruldan bu güne kadar olan süredeki yapılan faaliyet ve çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi.

Başkan Şahin, bölgemizde bulunan  yerel yöneticileri,siyasi partileri ve resmi kurumları ziyaret ettiklerini,karşılıklı fikir alış verişinde bulunduklarını ve derneğimizi tanıttıklarını söyledi.

Köy yollarlının asfaltlanması,,köyde düzenlenecek olan köy etkinliği hakkında da bilgiler veren Başkan Cemal Şahin,üye aidatlarının da ödenmesini rica etti.

Başkan vekili Metin Temel de konuşmasında dernek yönetimi olarak 3 yıl için seçildiklerini, 3 yıl içinde planladıkları proje ve hizmetleri hayata geçirmek istediklerini söyledi.Köy konağı projesi ve Köy’ deki merkez mahallelere yapılması düşünülen çeşme projesi ile de bilgi veren Metin Temel,gerekli tasarım ve projelerini yaptıklarını,isteyen hayırseverlerin kendi adlarına bu projeleri baz alarak mahallelerine çeşme yaptırabileceklerini belirtti.

Yönetim kurulu üyesi Necati Kalaycı da yaptığı konuşmada,köyde düzenlenecek etkinlik hakkında üyelere bilgi aktardı.Çalışmaların bitme aşamasında olduğunu söyleyen Kalaycı,cami alanının fiziki anlamda yetersiz olduğunu,kısmen iyileştirmeler yapmak istediklerini söyledi.Eğer organizasyona yetiştirebilirlerse bu yıl,olmazsa önümüzdeki sene mutlaka iyileştirme yapılması gerektiğini belirtti.

Kahvaltılı üye toplantısında başkan yardımcısı Mehmet Acar da söz alarak,köy yollarlı ile ilgili üyelere bilgi aktardı.Köy yollarının sıkıştırılmış asfalt yapılacağını,uygulamanın Deliktaş muhtarı takibinde başlatıldığını söyledi.Yolun ilk etapta Deliktaş sınırları içinde kalacağını Hacıimrahim.köyüne ulaşması için köy muhtarının yazılı başvuru yapması gerektiğini söyledi.

Köy yollarının yeniden asfaltlanması için yaklaşık üyelerden 200 TL istendiğini bunun sadece mazot parası ve yemek parası olduğunu bilginin kendilerine Deliktaş muhtarı tarafından verildiğini söyledi.

 

Topalantıda söz alan onursal Başkan Mehmet Temel ‘’de köy yollarının asfaltlanması ve hizmetin Hacıibrahim köyüne kadar ulaşması için,Hacıibrahim köyü muhtar azası ile görüştüğünü, asfalt  çalışması ile ilgili yazılı ve sözlü başvurunun İnebolu kaymakamlığına yapıldığını söyledi.

Mehmet Temel bizzat kendisinin İnebolu kaymakamı ile görüşeceğini,yolun bir bütün olarak asfaltlanmasını sağlayacaklarını söyledi.

 

Toplantıda söz alan Mehmet Şen’de yolların Orman kesimi yapanlar tarafından sürekli bozulduğunu,bozulan yolların, yolu bozanlar tarafından tekrar yapılması için,gerekli yaptırımların uygulanması gerektiğini söyledi.

 

Üyelerimizden Mustafa Özkan ‘da söz alarak ,köy yollarının asfaltlanması hususunda tam aydınlatıcı bilgi edinemediğini,yapılan açıklamalardan da tatmin olmadığını söyledi.

 

Toplantı sonunda Üyemiz Rasim Baskın tarafından dua yapılarak toplantı sonlandırıldı.

Katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Videolar Galerimizde
Videolar web Sitemize yükle...
Sosyal Sorumluluk
Kastamonu ili İnebolu ilçes...

Rastgele Haberler