Bu İçeriğin Okunma Sayısı: 18443
Saadet Beykoz- Deliktaş
Salı, 13 Nisan 2010 18:30

5

“YENİLMEK BAHANE DELİKTAŞ KÖYÜ ŞAHANE” SAADET BEYKOZ -9 DELİKTAS KÖYÜ-13

Saadet Partisi Beykoz İlçe teşkilatı Sosyal işler Başkanlığının organize ettiği spor faaliyetlerinden birisi olan halı saha futbol maçları Beykoz Özdemir spor tesisi sahasında tüm hızı ile devam ediyor.Her hafta amaçlarının sadece spor yapmak olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Sosyal işler Başkanı sevgili İsmet Soner, halı saha maçına katılım sağlayan başta ilçe Başkanı Salih Birinci ve ilçe yönetim kurulu arkadaşlarına, ve bu gün kendilerine rakip olan Kastamonu İnebolu Deliktaş köyü Derneğine teşekkür ederek şöyle konuştu

İl Teşkilatımızın isteği doğrultusunda çalışmasını yaptığımız ve bundan sonra her hafta sonu yapacağımız Halı saha futbol maçlarına katılım sağlayarak spor yapmaya zaman bulamayan teşkilat mensubu ve mahallelerimizle sivil toplum kuruluşları olan derneklerimizle gece maçları düzenleyip stres atma imkanı buluyoruz.

Bu günde İnşallah Kastamonu İli İnebolu Deliktaş Köyü Derneğini futbol müsabakası yapmak için davet ettik.Bizleri kırmayarak bu güzel atmosferi  paylaşan Başta Dernek Başkanı Mehmet Temel Bey’e,Necati Kalaycı,Mehmet Acar Başkan ve katılım sağlayan deliktaşlı sporcu arkadaşlarıma teşekkür ederim.Bizler Saadet Partisi Beykoz ilçe teşkilatı olarak ilçemizde bulunan bütün sivil toplum kuruluşlarını her zaman önemsiyoruz.

2

Müslüman olarak sosyal bünyesinde futbol ve diğer dalları düzenlemekte görevli olanlar,Müslüman gençliğin spor hayatını yüceltmeyi düşünürken bunu asla gösteriş için herhangi bir yarışmayı kazanmak için spor yapmazlar.Asıl olan şimdiki yaptığımız gibi yaşlısıyla genciyle bir olup böyle bir atmosferi hazırlayıp sporu kardeşçe, sevgiyle,saygıyla eğitim vererek sağlayarak yapmaktır.Bizler bu güzellikleri  yaptığımıza inandığımız için bu tür müsabakaları yapma kararları alıyoruz.Çok ta iyi yapıyoruz inancı ile bunu da  her hafta devam ettireceğiz inşallah.

3

Tekrar Teşkilatım adına bizleri kırmayarak bu sahada bizi 13-9 yenen Deliktaş köyü dernek Başkanına Mehmet Temel Bey ve katılım sağlayan futbolcu arkadaşlarımıza, ilçe Başkanım sevgili Salih Birinci Bey ve teşkilat mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.” Diyerek sözlerini tamamladı.

BİRİNCİ “GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM“

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci Halı saha futbol maçına katılım sağlayan Deliktaş köyü Dernek Başkanı Mehmet Temel ve futbolculara teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı.”Halı sahada bu akşam çok güzel bir maç yaptık.Bu anlamlı gecede bizleri burada buluşturan Yüce Allaha şükürler olsun.Bu güzel atmosfer inşallah Beykoz’umuza Deliktaş köyümüze ve Türkiye’mize hayırlar katar.Sevgili Başkan Mehmet Temel Bey’e şahsım ve teşkilatım adına teşekkür derim.

4

Kendisinin bizlere takdim ettiği Kastamonu Deliktaş köyü formasını bu güzel günün anısı olarak kabul etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Genç kardeşlerime bizleri kırmayıp bu sahada bu soğuğa rağmen bu güzellikleri tattırdıkları içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Beykoz ilçemizde bu tür organizasyonların hızla artması gerekmektedir. Bu tür faaliyetler bizleri birbirimizle kaynaştırmaya vesile oluyor.Bu vesile ile gençliğin önü açılmış oluyor.

5

Gençler bu ilçemizin geleceği için çok önemlidir.Yapmış olduğumuz bu tür etkinlikler sayesinde   gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp, sporla meşgul edip, aramıza katarak, topluma yararlı insanlar olmasını sağlamak tır. Ahlak ve maneviyatını kaybetmeyen gençliği kazanmamız lazım. Bunu da inşallah hep beraber dayanışmamız sayesinde başaracağız” diyerek sözlerini tamamladı.

MEHMET TEMEL”.BU ÜLKE BİZİM BAŞKA GİDECEK YERİMİZ YOK”

İnebolu Deliktaş Köyü Dernek Başkanı Mehmet Temel maçtan sonra yaptığı konuşmasında şunları söyledi.”İçinde bulunduğumuz şu süreçte,  yurdumuz üzerinde dönen felaket fikirlerine geçit vermeden bu gün bu sahada yaptığımız gibi dim dik ayakta durmalıyız. Hiç bir oyuna gelmeden, milletçe tuzaklara düşmeden sımsıkı kenetlenerek Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya yeltenenlere fırsat vermeyeceğiz. Saygı değer İlçe Başkanı Salih Bey’e Bu müsabakaları düzenlemeye katkı sunan Sosyal işler Başkanı İsmet Soner Bey’e Necati Kalaycı ve ilçe teşkilatına çok teşekkür ederiz.Ayrıca bizlere ikram ettiğiniz baklava içinde ayrıca teşekkür ederiz.”diyerek sözlerini tamamladı.

HABER İSA TAŞÇI

Kaynak: http://www.saadet-beykoz.org.tr/haber_detay.asp?haberID=94

 

 

 

 
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....
Yeni duyuru yok..
Yaklaşan yeni duyuru yok.....

Davulcu Rıza Tekeş
izlemek için tıklayın


Sizden Gelen Videoları
Bu Alanda Yayınlamaya
Devam Ediyoruz. Yayınlanmasını
İstediğiniz Video Var ise Bize Videonun
Adresi ile Birlikta Mail Atın..
Bu Ay Seçilen Video
Anonim
Bir Video... Mail atmak için bu bağlantıya
Tıklayınız...

Onursal Başkan'ın Mesajı
Onursal Başkan Mehmet Temel {rokbox title=|Mehmet Temel Özgeçmiş|| text=|H...
Başkan İle İletişime Geç
E-Posta: baskan@deliktas.org, baskan@haciibrahim.org Direkt Mesaj Gönder Başkan Te...

Köyümüzden Popüler Haberler

Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehir
Kastamonu - 5 Vakit 1 Şehi...
Kültür Aşı İnebolu'da
Geçtimiz Ramazan Ayında Atv...

Dernekten Popüler Haberler

Pilav Şöleni Video(2010)
Pilav şenliğimize ait vide...
Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Aç...

Rastgele Haberler

Şerife Bacının Torunları Kan Verdi.
İnebolu dernek başkanların...